Instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne z RDD

Oferta firmy RDD obejmuje projektowanie, dostawę, montaż oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych.

Wykonywane przez nas prace możemy podzielić na następujące etapy:

  • zaprojektowanie i dobór odpowiednich urządzeń lub systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych,
  • montaż instalacji,
  • dostawę, montaż urządzeń,
  • uruchomienie instalacji,
  • przeszkolenie użytkowników w zakresie bezpiecznej obsługi systemu,
  • gwarancyjny i pogwarancyjny serwis klimatyzacji i wentylacji.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych (domy, mieszkania), jak i lokali usługowych, w tym sklepów, aptek czy gabinetów lekarskich. Ponadto zajmujemy się projektowaniem klimatyzacji i wentylacji w dużych halach produkcyjnych i magazynowych, wielopiętrowych biurach i hotelach, a także centrach handlowych. W zakresie realizowanych przez nas usług mieszczą się również konserwacja oraz serwis klimatyzacji i wentylacji.

Wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowani pracownicy i nowoczesne wyposażenie są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Naszym klientom doradzamy wybór systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych najwyższej jakości, które pozwalają na niezawodną, długoletnią i energooszczędną pracę, a ponadto wyróżniają się estetycznym wyglądem.

Proponujemy zakup urządzeń klimatyzacyjnych czołowych producentów, takich jak : Hitachi, Mitsubishi Electric, Fujitsu, LG, Midea, MDV, Clint, Windex, Galletti, Hisense. Posiadamy autoryzację dotyczącą montażu i serwisu tych urządzeń.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług